MIAŁ PLUS

1000kg

     


PARAMETRY JAKOŚCIOWE

GWARANCJA JAKOŚCI

Miał węglowy najwyższej jakości. Sprzedaż i darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce!

ZALETY

Bardzo duża kaloryczność pozwala osiągnąć za pomocą oferowanego przez nas miału węglowego dowolną temperaturę wody w kotle, a jednocześnie gwarantuje niskie zużycie tego typu paliwa.

Niewielka ilość popiołu ogranicza ilość żużlu powstającego w procesie spalania, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania i pozwala na oczyszczanie popielnika co kilka dni.

Przechowywanie naszych produktów w magazynach w odpowiedniej temperaturze gwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych i zachowanie parametrów węgla.

Proponowane przez nas rozwiązania to produkty wysokiej jakości, co potwierdzają certyfikaty.

Workowany opał jest starannie opisywany – na opakowaniach znajdują się dane dotyczące producenta i parametrów paliwa. W okresie wzmożonych opadów deszczowych i zimy węgiel może być wilgotny.

miał-kazachstan

ZASTOSOWANIE MIAŁU WĘGLOWEGO

Kotły automatyczne z podajnikami zapewniają dużą wygodę użytkowania, dlatego są one coraz częściej wybieranymi rozwiązaniami w wielu obiektach użyteczności publicznej i domach mieszkalnych. Ich popularność powoduje wzrost zapotrzebowania na odpowiednie paliwo przystosowane do tego typu pieców. 


Istotne znaczenie ma tutaj granulacja, a także wartość opałowa i inne parametry węgla, które nie zawsze w odpowiednim stopniu zapewnić mogą firmy dostarczające tego typu materiał opałowy. Oferowane naszym klientom paliwo to produkty najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatami. Niska spiekalność i niewielka zawartość popiołu zapewnia wygodę użytkowania: ponieważ podczas spalania wytwarzają się nieduże ilości żużlu, czyszczenie popielnika może odbywać się nawet co 14 dni. Mała zawartość siarki z kolei jest bezpieczna dla środowiska naturalnego i ogranicza emisję szkodliwych związków chemicznych, a dodatkowo chroni kocioł przed korozją przedłużając jego żywotność.


Opał powstaje ze starannie wybranych gatunków węgla kamiennego. Spośród innych podobnych rozwiązań, jakie dostępne są na rynku, wyróżnia się wysoką jakością, jest efektywny i wydajny, oraz charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Nasza oferta będzie więc odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, a proponowane przez nas rozwiązania świetnie sprawdzą się zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej, np. obiektach przemysłowych lub komunalnych.

CECHY

SPECYFIKACJA ZBIORCZA PRODUKTU PAKOWANEGO

PRZEZNACZENIE

TWOJE ZAMÓWIENIE - PŁATNOŚĆ I DOSTAWA