WĘGIEL z DOSTAWą

SZANOWNI PAŃSTWO

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ Z UWAGI NA CAŁKOWITE OGRANICZENIE Z DOSTĘPEM DO WĘGLA Z POLSKICH KOPALŃ PODMIOTOM POŚREDNICZĄCYM, AKTUALNIE REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA WŁASNY IMPORTOWANY ASORTYMENT. 

W MIARĘ NASZYCH MOŻLIWOŚCI OFERTA BĘDZIE ROZSZERZANA.

PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

O NAS

Staramy się robić wszystko, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze i będziemy mogli w przyszłości jeszcze wiele razy Państwu udowodnić, że są Państwo w dobrych rękach.


Eko-Palnik nie wydaje mnóstwa pieniędzy na drogie reklamy. Inwestujemy w profesjonalną obsługę i opłacalną jakość. W naszym przypadku reklama „z ust do ust” jest nad wyraz ważna.


WSPÓŁPRACA


Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone produkty węglowe. Oferowany opał jest z gwarancją darmowej — sprawnej dostawy, dzięki czemu zaufało nam naprawdę wielu klientów. Wszystko za sprawą skrupulatnie dobieranego asortymentu oraz terminowości dostawy na terenie całej Polski. Ceny rynkowe nie stanowią dla nas konkurencji, gdyż my stawiamy na jakość produktów. Chętnie doradzimy każdemu, kto zastanawia się, jaki opał będzie najlepszy do danego rodzaju kotła czy pieca.

DARMOWA DOSTAWA


Zapewniamy darmową dostawę zakupionych towarów na terenie całego kraju. Transport, który odbywa się za pośrednictwem wyspecjalizowanego przewoźnika, uwzględnia rozładunek przy pomocy wózka paletowego.

Aby zagwarantować szybką i sprawną dostawę zakupionego sortymentu węglowego, posiadamy własną rozbudowaną flotę samochodową, gwarantującą wzorową realizację zamówień pod względem jakościowym, ilościowym oraz terminowym — wysyłka do 7 dni roboczych.

TYLKO U NAS*


Po zakupie zapewniamy pomoc oraz wsparcie z doborem odpowiednich ustawień kotła, by spalanie węgla było czyste, ekologiczne i efektywne.

 

*Już przy dwóch tonach zamówienia otrzymasz indywidualne ustawienia do Twojego kotła dobrane na podstawie charakterystyki danego paliwa.


Jeśli nadal zastanawiają się Państwo czy kupić u nas opał – cena za tonę powinna Was do tego przekonać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

EKOGROSZEK

WĘGIEL

POZOSTAŁE PRODUKTY

INFORMACJE O AKCYZIE

Zgodnie z Art. 31.a ust.1 zwalnia się od akcyzy wyroby węglowe zużywane m.in. przez:

• gospodarstwa domowe

• organy administracji publicznej, jednostki Sił Zbrojnych RP, podmioty systemu oświaty, żłobki i kluby dziecięce, podmioty lecznicze o działalności leczniczej, jednostki organizacyjne pomocy społecznej, organizacje o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

• w pracach rolniczych, ogrodniczych, hodowli ryb i leśnictwie. 

Najlepszy węgiel

Z gwarancją darmowej dostawy