WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Możliwość doposażenia kotła [MPM DS PLUS], [MPM WOOD PLUS] w automatyczne podawanie paliwa w postaci pelletu - [hybryda].

Najlepsze zabezpieczenie kotła w fabryczną ochronę powrotu.

ZAWÓR ANTYKONDENSACYJNY 55'C

Zawór mieszający antykondensacyjny umożliwia zabezpieczenie odpowiedniej temperatury medium grzewczego powracającego do kotła poprzez podniesienie jego temperatury.

Wentylator wyciągowy wraz z odpowiednio dobranym przyłączem kominowym, przystosowany do współpracy z kotłami MPM.

Wentylator wyciągowy z elektronicznym sterownikiem ma zastosowanie w kotłach na paliwo stałe w celu poprawy ciągu kominowego. Idealnie pasuje do wszystkich modeli kotłów MPM DS.

ZBIORNIKI BUFOROWE

Zbiornik-akumulacyjno-buforowy-galmet

Zbiornik buforowy nieemaliowany, bez wężownicy - SG(B).


Akumulacyjny zbiornik warstwowy MULTI-INOX, 1 wężownica inox do C.W.U. i 1 wężownica spiralna.

[czytaj więcej]

Zbiornik-akumulacyjno-buforowy-galmet

Zbiornik buforowy nieemaliowany, bez wężownicy.


STEROWANIE

Regulator ciągu Regulus RT4 to termostatyczny łańcuszkowy regulator dopływu powietrza spalania do kotłów opalanych paliwem stałym.

Elektroniczny miarkownik ciągu,  przeznaczony jest do sterowania temperaturą kotła na paliwo stałe poprzez otwieranie i zamykanie klapy  regulującej dopływ powietrza do paleniska. Dodatkowo urządzenie steruje pracą pompy obiegowej.

Elektroniczny miarkownik ciągu, przeznaczony jest do sterowania temperaturą kotła na paliwo stałe poprzez otwieranie i zamykanie klapy regulującej dopływ powietrza do paleniska. Dodatkowo urządzenie kontroluje pracę pompy obiegowej w instalacjach grzewczych i wentylatora wyciągowego.

Nieodzowny element instalacji buforowej, dający wygodę i oszczędność.

KOCIOŁ NA PALIWO STAŁE + POMPA CIEPŁA

Zarówno kocioł na drewno czy pellet, jak i pompa ciepła mogą skutecznie sprawdzić się w Twoim domu jako samodzielne rozwiązanie ogrzewania domu i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Czujnik pogodowy.