eko-palNIk

wirowy-ceramiczny-palnik-dymu

Innowacyjne rozwiązania dla ekologicznego komfortu

O NAS

Specjalizujemy się w modernizacji i dystrybucji wybranych modeli kotłów, które wyróżniają się równowagą między ekologią a ekonomią. Dodatkowo projektujemy i wdrażamy opatentowane rozwiązania, mające na celu zwiększenie ogólnej sprawności instalacji. Nasza oferta obejmuje kompleksowe podejście, począwszy od kotła, a skończywszy na inteligentnym sterowaniu danym systemem.

WSPÓŁPRACA I DYSTRYBUCJA

[ Pomagamy ] i doradzamy w wyborze ekonomicznego źródła ogrzewania, biorąc pod uwagę indywidualne możliwości i preferencje użytkownika.

[ MPM KOTŁY ] to polski producent ekologicznych kotłów, z którym nawiązaliśmy bliską współpracę w dziedzinie prostych i wydajnych rozwiązań dotyczących spalania paliw stałych. Staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że jesteśmy na właściwej drodze i będziemy mieli okazję wielokrotnie udowodnić, że są Państwo w dobrych rękach. 

EKO-PALNIK 

Nie inwestujemy w drogie reklamy, lecz w kompleksową obsługę i opłacalną jakość. Klienci kupują u nas nie tylko system, ale także pewność efektywnego źródła energii. W naszym przypadku reklama z ust do ust ma nadzwyczajne znaczenie.

NASZA PROŚBA 


Są Państwo zadowoleni?