Innowacyjne Kotły C.O. MPM PROJEKT: Nowoczesne Rozwiązania dla Twojego Domu

Kotły z Pasją i Precyzją: Tworzymy Wysokowydajne Rozwiązania Grzewcze

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Wybierz kotły dla najbardziej wymagających użytkowników


Cenimy sobie łatwość obsługi, niezawodność i wysoką sprawność w działaniu. Każdy produkt w naszej ofercie charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, trwałością i wysoką wydajnością.

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Nasze produkty spełniają wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz są zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego (UE) 2015/1189 w sprawie wymogów Ekoprojektu — co oznacza, że spełniają najbardziej restrykcyjne normy dotyczące emisji substancji szkodliwych.

ZADBAJ O ŚRODOWISKO

W trosce o środowisko i wysoki poziom ekologiczny naszych produktów wprowadzamy nową serię kotłów, które zostały przetestowane przez instytucje zagraniczne i spełniają nie tylko polskie, ale i zagraniczne normy emisyjne. Dodatkowo, możemy pomóc Ci uzyskać dotacje z programów takich jak np. Czyste Powietrze.

Jesteśmy na liście ZUM

NASZE CELE

Naszym głównym celem każdego dnia jest doskonalenie i skuteczne spełnianie oczekiwań naszych klientów. W tym duchu rozwijamy się i dostosowujemy nasz wizerunek. Opracowując wspólną linię kotłów, która stanowi DNA naszej marki, wyznaczamy kierunek naszego rozwoju na najbliższe lata. MPM Projekt to firma, która zdaje sobie sprawę z wyzwań i problemów środowiskowych XXI wieku.


Doceniamy również nowoczesny design naszych produktów. Nasze kotły nie tylko są ekologiczne i wysoce wydajne, ale również spełniają wysokie standardy estetyczne i funkcjonalne. Każdy klient ma także możliwość spersonalizowania zamówionego produktu zgodnie z własnymi preferencjami funkcjonalnymi i oczekiwaniami.

czym-ogrzewac-dom

ZNAJDŹ IDEALNY KOCIOŁ DLA SIEBIE! WYPEŁNIJ FORMULARZ, A NASI EKSPERCI POMOGĄ CI W WYBORZE

Nie wiesz, który kocioł wybrać? Pozwól nam Ci pomóc! Wypełnij prosty formularz, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepszy kocioł dostosowany do Twoich potrzeb. Zainwestuj w komfortowe i efektywne ogrzewanie już dziś!

AKTUALNA OFERTA


Rodzaj opału:

Pellet


Dostępne moce:


Rodzaj opału:

Węgiel - Drewno


Dostępne moce:


Rodzaj opału:

Drewno


Dostępne moce:


Rodzaj opału:

Pellet - Drewno


Dostępne moce:

Jesteśmy na liście ZUM

Wszystkie nasze produkty znajdują się na wykazie, dającym gwarancję dotacji z Programu Czyste Powietrze.