Innowacyjne Kotły C.O. MPM PROJEKT: Nowoczesne Rozwiązania dla Twojego Domu

... kotły tworzone z pasją

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Kotły dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie łatwość obsługi, niezawodność i wysoką sprawność w działaniu. Każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, trwałością i wysoką wydajnością.

Produkty spełniają wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz są zgodne z dyrektywą Parlamentu Europejskiego (UE) 2015/1189 w sprawie wymogów Ekoprojektu — czyli spełniają najbardziej restrykcyjne normy dotyczące emisji substancji szkodliwych. 

W trosce o środowisko i wysoki poziom ekologiczny naszych produktów wprowadzamy nową serię kotłów, które zostały przetestowane przez instytucje zagraniczne i spełniają nie tylko Polskie, ale i zagraniczne normy emisyjne. Jednocześnie na produkty te możemy się ubiegać o dotacje z takich programów jak np. [Czyste Powietrze].

AKTUALNA OFERTA

Rodzaj opału:

Pellet


Dostępne moce:

10 kW, 16 kW, 20 kW, 26 kW, 36 kW

Rodzaj opału:

Węgiel - Drewno


Dostępne moce:

14 kW

Rodzaj opału:

Drewno


Dostępne moce:

6 kW, 10 kW, 14 kW, 18 kW

Rodzaj opału:

Drewno


Dostępne moce:

26 kW, 34 kW, 68 kW

Rodzaj opału:

Pellet - Drewno


Dostępne moce:

14 kW

NASZE CELE

Głównym celem jaki sobie stawiamy każdego dnia jest coraz lepsze odzwierciedlenie oczekiwań naszych klientów. Dlatego rozwijamy się i zmieniamy nasz wizerunek. Opracowanie wspólnej linii kotłów, która jest DNA naszej marki, wyznaczy kierunek rozwoju firmy na najbliższe lata. MPM Projekt to firma świadoma wyzwań i problemów środowiskowych XXI wieku.

Cenimy również nowoczesny design naszych produktów. Produkowane przez nas kotły są nie tylko ekologiczne i wysoce wydajne, ale również spełniają wysokie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Każdy klient może również spersonalizować zamówiony produkt pod kątem funkcjonalności czy swoich oczekiwań.

MONTAŻ

Istnieje możliwość pomocy w znalezieniu lokalnej firmy hydraulicznej, która może wykonać profesjonalny montaż według naszego projektu.

Nie wiesz który kocioł wybrać?

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci dobrać najlepszy kocioł dla Ciebie.