MPM ECONERGY 25 kW

Kompaktowy Kocioł Grzewczy na Pellet


Dane Podstawowe:

Producent: MPM PROJEKT

Model: ECONERGY

Moc: 25 kW

Rodzaj urządzenia: Kocioł na pellety


Dostępne Moce:


Parametry techniczne:


Dodatkowe Informacje:

Produkt na liście ZUM to gwarancja dotacji i mniej formalności.

INFORMACJE OGÓLNE

Zastanawiałeś się kiedyś, jak można efektywnie ogrzewać swoje mieszkanie? Szukasz ekologicznego i oszczędnego rozwiązania? Jeśli tak, to kocioł MPM ECONERGY może być idealnym wyborem dla Ciebie.

Kocioł MPM ECONERGY 25 kW to innowacyjne urządzenie zapewniające skuteczne i ekologiczne ciepło. Wykorzystuje specjalne granulki pelletu, wykonanego z naturalnych, odnawialnych źródeł, takich jak drewno. Pelet to przyjazne dla środowiska źródło ciepła, idealne do domów jednorodzinnych, mieszkań, a także obiektów usługowych. To oznacza, że przyczyniasz się do zmniejszenia ilości emitowanych gazów cieplarnianych.

Zalety Kotła MPM ECONERGY 25 kW:

Sterowanie - Prosta Obsługa

Kocioł MPM ECONERGY wyróżnia się prostą obsługą dzięki zaawansowanemu systemowi sterowania PLUM. Dzięki intuicyjnemu panelowi wyświetlacza możesz łatwo dostosować ustawienia urządzenia do własnych potrzeb.

Dostosowany do Użytkownika

Znajdziesz w naszej ofercie szeroki wybór mocy dostosowanych do Twoich potrzeb cieplnych. Optymalnie dobrana pojemność kosza pozwala na kilkudniową pracę.

Pellet - Ekologiczny Sposób na Ciepło

Urządzenia na pellet zasilane są ekologicznym paliwem powstałym z odpadów drzewnych. Popiół po spaleniu pelletu jest nieszkodliwy i może być wykorzystany jako nawóz.

Budowa Modułowa

Kocioł MPM ECONERGY jest kompaktowy i łatwo można go zamontować w każdym pomieszczeniu. Dostępna jest również opcja zasobnika wolnostojącego dla osób dysponujących większą przestrzenią.

W przypadku wbudowanego zasobnika kompaktowa budowa sprawia, że urządzenie zmieści się w nawet bardzo małych pomieszczeniach. 

Natomiast w drugiej opcji zasobnik wolno stojący jest większy, to doskonały wybór dla osób, które dysponują dużą przestrzenią w kotłowni, a dodatkowo cieszyć się będą wydłużoną stało palnością. 

PALNIK - KIPI

Urządzenie posiada w pełni zautomatyzowany najnowszej generacji palnik KIPI z obrotową komora spalania umożliwiający użycie pelletu oraz agro-pelletu (np. pelletu ze słomy rzepakowej czy łuski słonecznika). W urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne między innymi: samoczyszczący palnik, rotacyjną komorę z nadmuchem, dzięki czemu sam oczyszcza się z popiołów i zgorzeli. Zastosowane przez nas rozwiązania gwarantują niemal bezobsługową, bezawaryjną pracę palnika oraz wydłużoną jego żywotność.

PALNIK-ROTARY-KIPI

GWARANCJA

Producent udziela 5-letniej gwarancji na produkt, obejmującej szczelność wymiennika (połączeń spawanych), oraz 2 lata na sprawne działanie pozostałych podzespołów.

Warunkiem uzyskania pełnej gwarancji jest zabezpieczenie urządzenia przed zjawiskiem korozji niskotemperaturowej poprzez montaż układu antykondensacyjnego MPM55 lub zaworu mieszającego (3 lub 4-drogowego) z siłownikiem.

KONKLUZJA

MPM ECONERGY to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących ekologicznego i efektywnego źródła ciepła. Daj sobie szansę na zmianę, wybierz MPM ECONERGY i ciesz się komfortem termicznym w Twoim domu.

MONTAŻ

Istnieje możliwość pomocy w doborze pieca i konfiguracji oraz znalezienie lokalnej firmy hydraulicznej, która może wykonać instalację centralnego ogrzewania wraz z profesjonalnym montażem, według naszego projektu. 

Dobór odpowiedniej mocy i ewentualne zastosowanie pieca odbywa się za pomocą przyjaznego formularza

SPECYFIKACJA

SCHEMAT

MODEL - WYMIARY [mm]

SCHEMAT

MODEL - WYMIARY [mm]

PLIKI DO POBRANIA