Najlepsza Jakość: Produkty Węglowe z Darmową Dostawą

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy poinformować, że w związku z całkowitym ograniczeniem dostępu do węgla z polskich kopalń podmiotom pośredniczącym, aktualnie realizujemy zamówienia na własny importowany asortyment. W miarę naszych możliwości oferta będzie sukcesywnie rozszerzana.

Dostępny asortyment obejmuje [węgiel, groszek plus, miał i koks ]. Produkty te są importowane z [Kolumbii i Kazachstanu], co zapewnia ich dostępność w obecnej sytuacji rynkowej.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za Państwa zrozumienie. W razie pytań prosimy o kontakt.

O NAS

Staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania, dążąc do doskonałości w świadczeniu usług. Mamy nadzieję, że jesteśmy na właściwej ścieżce i będziemy mieli okazję wielokrotnie udowodnić, że Państwa zaufanie jest u nas dobrze zdeponowane.

Eko-Palnik nie inwestuje dużych sum w kosztowną reklamę. Skupiamy się na profesjonalnej obsłudze i opłacalnej jakości. W naszym przypadku, "reklama z ust do ust" ma szczególne znaczenie.

WSPÓŁPRACA

W ramach naszej oferty znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone produkty węglowe. Oferowany opał to gwarancja darmowej i sprawnie zrealizowanej dostawy, co przekonało już wielu naszych klientów. Sukces ten zawdzięczamy starannie dobranemu asortymentowi oraz terminowości dostaw na terenie całej Polski. Nasze ceny nie konkurują jedynie rynkowo, ponieważ stawiamy na jakość naszych produktów. Z przyjemnością udzielimy porady każdemu, kto zastanawia się, jaki opał będzie najlepszy do danego rodzaju kotła czy pieca.

DARMOWA DOSTAWA

Zapewnimy bezpłatną dostawę zakupionych towarów na obszarze całego kraju. Transport, realizowany za pośrednictwem specjalistycznego przewoźnika, obejmuje również rozładunek przy wykorzystaniu wózka paletowego.

Dla zapewnienia błyskawicznej i efektywnej dostawy naszego asortymentu węglowego, dysponujemy własną rozbudowaną flotą samochodową. To gwarancja doskonałej jakości, precyzyjnej ilości oraz terminowej realizacji zamówień — wysyłka w ciągu 7 dni roboczych.

TYLKO U NAS*

Po dokonaniu zakupu zapewniamy nie tylko wsparcie, ale również pomoc w doborze optymalnych ustawień kotła, zapewniając czyste, ekologiczne i efektywne spalanie węgla.

*Już przy zamówieniu dwóch ton otrzymasz spersonalizowane ustawienia do Twojego kotła, dostosowane do charakterystyki danego paliwa.

Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo nad zakupem naszego opału, cena za tonę powinna Was do tego przekonać. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

EKOGROSZEK

WĘGIEL

POZOSTAŁE PRODUKTY

INFORMACJE O AKCYZIE

Zgodnie z Art. 31.a ust.1 zwalnia się od akcyzy wyroby węglowe zużywane m.in. przez:

• gospodarstwa domowe

• organy administracji publicznej, jednostki Sił Zbrojnych RP, podmioty systemu oświaty, żłobki i kluby dziecięce, podmioty lecznicze o działalności leczniczej, jednostki organizacyjne pomocy społecznej, organizacje o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

• w pracach rolniczych, ogrodniczych, hodowli ryb i leśnictwie. 

Najlepszy węgiel

Z gwarancją darmowej dostawy