EKO-HYBRYD_3

Zestaw Kotła Zgazowującego Drewno z Buforem Ciepła, Sterowaniem i Zestawem Pelletowym - Konfiguracja Podstawowa

Zestaw Ogrzewania: Efektywność, Uniwersalność i Ochrona dla Powierzchni do 110m²

Zestaw przeznaczony do efektywnego ogrzewania powierzchni do 110m2 w układzie otwartym. Idealny do różnych instalacji C.W.U. (woda użytkowa) / C.O. typu grzejnikowego, nawet tych starszego typu, takich jak systemy grawitacyjne z grubymi rurami. Dodatkowo, umożliwia pracę układu (kotła zgazowującego) w przypadku braku zasilania.


Zastosowanie siłownika na zaworze trójdrożnym pomiędzy kotłem a buforem gwarantuje ochronę kotła (ochrona powrotu, układ antykondensacyjny, laddomat) w trzech kluczowych obszarach: sprawność, żywotność i czystość.


Kocioł pracuje na naturalnym ciągu kominowym przy minimalnej wysokości komina wynoszącej 7 m. Poniżej tej wysokości lub dla zwiększenia komfortu użytkowania, zalecamy doposażenie zestawu w wentylator wyciągowy.

Inteligentne Łączenie Ogrzewania Drewnem i Pelletami

EKO-HYBRYD_3 sprytnie łączy korzyści dwóch czystych technologii spalania biomasy. Ten kocioł hybrydowy harmonizuje ekonomiczne ogrzewanie drewnem kawałkowym z wygodnym systemem ogrzewania pelletami, tworząc jedno kompletne rozwiązanie.


Zapoznaj się z urządzeniami

Z uwagi na to, że system EKO-HYBRYD_3 składa się zarówno z kotła zgazowującego drewno, jak i zestawu pelletowego KIPI, zachęcamy do zapoznania się z szczegółami tych urządzeń, do których linki znajdują się poniżej.


Zakup w Dwóch Etapach!

Istnieje opcja zakupu i instalacji zestawu w dwóch etapach. Początkowo nabywasz kocioł zgazowujący, a następnie w późniejszym okresie możesz rozbudować go o zestaw pelletowy.

PRZYKŁADOWY SCHEMAT INSTALACJI

OPIS


ZESTAW PODSTAWOWYDODATKOWE DOPOSAŻENIE


WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., 4 pompy obiegowe, zawór 3 drogowy z siłownikiem, zawór 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia.