EKO-HYBRYD_4 S.Z.

Zestaw Kocioła Zgazowującego Drewno z Buforem Ciepła, Sterowaniem i Zestawem Pelletowym: Konfiguracja Podstawowa

Zestawy o Wysokiej Mocy: Doskonałe dla Budynków Wielorodzinnych i Obiektów Przemysłowych

Zestawy o takiej mocy są zazwyczaj przeznaczone do większych obiektów, takich jak budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, czy większe kompleksy mieszkalne. Idealny do różnego rodzaju instalacji C.W.U. (woda użytkowa) / C.O. typu grzejnikowego, nawet tych z lat osiemdziesiątych czy starszych typów, obejmujących systemy grawitacyjne z grubymi rurami. 


Zestaw wyposażony w fabryczny układ antykondensacyjny MPM55 (antykorozyjny, tzw. ochrona powrotu, laddomat), dostarczający najlepszej ochrony kotła w trzech kluczowych obszarach: sprawność, żywotność, czystość.


Kocioł pracuje na naturalnym ciągu kominowym przy minimalnej wysokości komina m. Poniżej tej wysokości lub dla zwiększenia komfortu użytkowania, zaleca się doposażenie zestawu w wentylator wyciągowy.

Inteligentne Łączenie Ogrzewania Drewnem i Pelletami

EKO-HYBRYD_4 sprytnie łączy korzyści dwóch czystych technologii spalania biomasy. Ten kocioł hybrydowy harmonizuje ekonomiczne ogrzewanie drewnem kawałkowym z wygodnym systemem ogrzewania pelletami, tworząc jedno kompletne rozwiązanie.


Zapoznaj się z urządzeniami

Z uwagi na to, że system EKO-HYBRYD_4 składa się zarówno z kotła zgazowującego drewno, jak i zestawu pelletowego KIPI, zachęcamy do zapoznania się z szczegółami tych urządzeń, do których linki znajdują się poniżej.


Zakup w Dwóch Etapach!

Istnieje opcja zakupu i instalacji zestawu w dwóch etapach. Początkowo nabywasz kocioł zgazowujący, a następnie w późniejszym okresie możesz rozbudować go o zestaw pelletowy.

PRZYKŁADOWY SCHEMAT INSTALACJI

OPIS


ZESTAW PODSTAWOWY



DODATKOWE DOPOSAŻENIE


WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., 4 pompy obiegowe, zawór 3 drogowy z siłownikiem, zawór 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia.