Innowacyjny Zestaw Grzewczy z Kotłem Zgazowującym Drewno i Zestawem Pelletowym

EKO-HYBRYD_5

Zestaw Grzewczy do 110m²: Efektywne Ogrzewanie w Układzie Otwartym

Zestaw przeznaczony do efektywnego ogrzewania powierzchni do 110m2 w układzie otwartym. Idealny do zastosowania w różnorodnych instalacjach C.W.U. (woda użytkowa) / C.O. typu grzejnikowego, również w systemach z lat osiemdziesiątych czy starszych, obejmujących instalacje grawitacyjne z grubymi rurami. Zapewnia możliwość działania układu (kotła zgazowującego) w przypadku braku zasilania.


Zastosowanie siłownika na zaworze trójdrożnym pomiędzy kotłem a buforem gwarantuje ochronę kotła (ochrona powrotu, układ antykondensacyjny, laddomat) w trzech kluczowych obszarach: sprawność, żywotność, czystość.


Kocioł pracuje na naturalnym ciągu kominowym przy minimalnej wysokości komina 7 m. Poniżej tej wysokości lub dla zwiększenia komfortu użytkowania, zaleca się doposażenie zestawu w wentylator wyciągowy.

Innowacyjne Łączenie Ogrzewania Drewnem i Pelletami


EKO-HYBRYD_5 to inteligentne połączenie zalet dwóch czystych technologii spalania biomasy. Kocioł hybrydowy łączy ekonomiczne ogrzewanie drewnem kawałkowym z wygodnym systemem ogrzewania pelletem, tworząc jedno kompleksowe rozwiązanie.


Odkryj Zalety Kotła Zgazowującego Drewno i Zestawu Pelletowego


Z uwagi na to, że EKO-HYBRYD_5 składa się z kotła zgazowującego drewno i zestawu pelletowego, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tymi urządzeniami.


Zakup etapowy: Kocioł Zgazowujący i Doposażenie w Zestaw Pelletowy


Istnieje możliwość zakupu i montażu zestawu w dwóch etapach. Na początku nabywasz kocioł zgazowujący, a później, w dogodnym dla Ciebie momencie, doposażasz go w zestaw pelletowy.

PRZYKŁADOWY SCHEMAT INSTALACJI

OPIS


ZESTAW PODSTAWOWYDODATKOWE DOPOSAŻENIE


WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., 4 pompy obiegowe, zawór 3 drogowy z siłownikiem, zawór 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia.