Zestaw Grzewczy: Efektywne Ogrzewanie dla Powierzchni 110-160m² w Układzie Otwartym

EKO-HYBRYD_6

Najlepsza Ochrona i Efektywność: Zestaw Wyposażony w Antykondensacyjny Układ MPM 55


Zestaw przeznaczony do efektywnego ogrzewania powierzchni w przedziale 110-160m2 w układzie otwartym. Doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju instalacjach C.W.U. (woda użytkowa) i C.O., zarówno w układzie grzejnikowym, podłogowym, jak i mieszanym.


Zestaw jest wyposażony w fabryczny układ antykondensacyjny MPM 55 (antykorozyjny, znany jako ochrona powrotu, laddomat), zapewniający kompleksową ochronę kotła w trzech obszarach - sprawność, żywotność, czystość.


Kocioł działa na naturalnym ciągu kominowym przy minimalnej wysokości komina 7 m. W przypadku niższej wysokości lub dla zwiększenia komfortu użytkowania, zaleca się rozważenie opcji doposażenia zestawu w wentylator wyciągowy.

Nowoczesne Łączenie Ogrzewania Drewnem i Pelletami


EKO-HYBRYD_6 to inteligentne połączenie korzyści dwóch czystych technologii spalania biomasy. Kocioł hybrydowy harmonizuje ekonomiczne ogrzewanie drewnem kawałkowym z wygodnym systemem ogrzewania pelletem, tworząc jedno kompleksowe rozwiązanie.


Poznaj Kocioł Zgazowujący Drewno i Zestaw Pelletowy


Z uwagi na to, że EKO-HYBRYD_6 składa się z kotła zgazowującego drewno oraz zestawu pelletowego, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością obu tych urządzeń.


Zakup Etapowy: Kocioł Zgazowujący z Doposażeniem, a Później Samodzielne Dodosażenie Zestawu Pelletowego


Istnieje możliwość zakupu i montażu zestawu w dwóch etapach. W pierwszym etapie nabywasz kocioł zgazowujący z doposażeniem (dotacja), a w późniejszym okresie samodzielnie dokonujesz doposażenia w zestaw pelletowy (brak dotacji).

PRZYKŁADOWY SCHEMAT INSTALACJI

OPIS


ZESTAW PODSTAWOWYDODATKOWE DOPOSAŻENIE


WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., 4 pompy obiegowe, zawór 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia.