Składanie Wniosku do Programu Czyste Powietrze

Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem i złożeniem dokumentacji do programu Czyste Powietrze. Skorzystaj z naszej usługi i ciesz się zwrotem kosztów bez formalności.

Co zawiera nasza usługa?


Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz złożeniem dokumentacji do programu Czyste Powietrze dla Ciebie lub Twojego klienta. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami, abyś Ty mógł cieszyć się zwrotem poniesionych kosztów.

Jak to działa?


1. Przesłanie formularza oraz załączników

Jedyne, co musisz zrobić, to uzupełnić prosty formularz kontaktowy. Na podstawie informacji z formularza będziemy mogli złożyć wniosek o dotacje!


2. Przygotowanie i sprawdzenie dokumentów

Kiedy otrzymamy od Ciebie wymagane dokumenty, wszystko sprawdzimy i upewnimy się, że niczego nie brakuje. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że Twój wniosek przejdzie pozytywną weryfikację!


3. Złożenie wniosku o dotację

Gdy wszystkie dokumenty będą już gotowe, złożymy dla Ciebie wniosek z programu Czyste Powietrze. Następnie prześlemy Ci indywidualny numer sprawy, abyś mógł śledzić, na jakim etapie jest rozpatrywanie Twojego wniosku.


4. Stałe wsparcie

Wiemy, że złożenie poprawnego wniosku o dotację jest dla Ciebie bardzo ważne. Dlatego na każdym etapie jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z dotacją.

Co zyskujesz, podejmując współpracę z nami?Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i cieszenia się bezproblemowym uzyskaniem dotacji z programu Czyste Powietrze! Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz kontaktowy.