PIEC NA PELLET I DREWNO: ZESTAWY

piec-na-pellet-i-drewno-zestawy

Bezkonkurencyjne zestawy hybrydowe, zapewniające ciepło z możliwością palenia drewnem lub pelletem.

HYBRYDA

Zestaw hybrydowy na pellet i drewno, posiada wszystkie zalety kotła zgazowującego drewno oraz przewyższa sprawnością typowy pieca na pellet dzięki wykorzystaniu płaszcza wodnego komory zgazowującej oraz bardzo rozbudowanego wymiennika ciepła. 


Doposażenie kotła C.O. w zestaw adaptacyjny pelletowy wyposażony w opatentowany palnik firmy KIPI z samoczyszczącą rotacyjną komorą spalania, oferuje bezobsługowe spalanie pelletu, w tym również pelletu gorszej jakości.

PODSTAWOWE URZĄDZENIA GRZEWCZE WCHODZĄCE W SKŁAD ZESTAWU


MOŻLIWOŚĆ DOPOSAŻENIA ZESTAWU


OSZCZĘDNIE I WYGODNIE

Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi ciągłą eksploatację i ogrzewanie pomieszczeń z możliwością prostego przejścia na dokładanie ręczne po wyłączeniu palnika pelletowego. Wszystko odbywa się w jednej konstrukcji kotła poprzez szybkie przełączanie się miedzy paliwami bez konieczności demontażu palnika.

2 w 1

Takie połączenie daje możliwości spalania różnych paliw w trybie ręcznym i automatycznym co sprawia, że zestaw jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem w aktualnym czasie.

WAŻNE

W razie potrzeby istnieje możliwość zakupienia kotła bez palnika, i późniejszy jego zakup lub użycie palnika z poprzedniego kotła. 

zestaw-hybrydowy-pellet-i-drewno

ZALETY UKŁADU HYBRYDOWEGO 


zestaw-hybrydowy-drewno-i-pellet

DOSTĘPNE MOCE KOTŁÓW PODSTAWOWYCH ORAZ ZESTAWÓW ADAPTACYJNYCH


Kotły podstawowe, czyli zgazowujące, oferują moc w zakresie:Z kolei moc zestawu adaptacyjnego, czyli pelletowego, obejmuje następujące zakresy:Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat specyfikacji technicznych lub chcesz złożyć zamówienie, zachęcam do odwiedzenia stron internetowych:


ZESTAWY

160-230m2

110-160m2

160-200m2

160-220m2

dom-320-m2

160-320m2

WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., pompy obiegowe, zawór 3 lub 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia.