Efektywna Instalacja Kotła Zgazowującego Drewno z Buforem Ciepła

EKO45

Zestaw kotła zgazowującego drewno z buforem ciepła, idealny do ogrzewania powierzchni 200-280m2. Wyposażony w elektroniczną kontrolę temperatury powrotu dla maksymalnej wydajności i trwałości. Możliwość stosowania zarówno w instalacjach C.W.U. jak i C.O.

INFORMACJE OGÓLNE

Oferujemy kompletny zestaw kotła zgazowującego drewno z buforem ciepła, idealny do efektywnego ogrzewania powierzchni o wielkości od 200 do 280 metrów kwadratowych. 

Nasz zestaw został specjalnie skonfigurowany, aby zapewnić optymalną wydajność i komfort użytkowania. Wyposażony w sterowanie siłownika ochrony powrotu, zapewniając tym samym wysoką sprawność energetyczną oraz długotrwałą żywotność kotła, a także utrzymując jego czystość. 

Dodatkowo, nasz kocioł pracuje na naturalnym ciągu kominowym (9-10 m), jednak w przypadku niższej wysokości komina lub dla zwiększenia komfortu użytkowania, polecamy doposażenie zestawu w wentylator wyciągowy.

DOTACJE

Zestaw spełnia wszystkie wymagania i kwalifikuje się do programów dofinansowań, np. Czyste Powietrze

NAJWYŻSZY POZIOM DOFINANSOWANIA

Kocioł o podwyższonym standardzie z obniżoną emisyjnością cząstek stałych - dofinansowanie może wynieść nawet 136 tys. zł.

Przykładowy schemat instalacji i sterowania

OPIS

ELEMENTY ZESTAWU

WAŻNE!

Oczywiście zestaw wymaga dodatkowego uzupełnienia o elementy hydrauliczne dobrane pod dany układ (zbiornik C.W.U., 4 pompy obiegowe, zawór 3 drogowy z siłownikiem, zawór 4 drogowy z siłownikiem, złączki, rury, itd.) oraz koszt robocizny.

UWAGA!

Istnieje możliwość innej konfiguracji zamówienia za pomocą formularza.